KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy garażowe przesuwne

Bez wątpienia jednym z praktyczniejszych rozwiązań jeżeli chodzi o bramy wjazdowe jest brama przesuwna. Przede wszystkim ten typ bram nie zabiera cennej przestrzeni. To znacznie bardziej dyskretny typ bramy, aniżeli bramy skrzydłowe. Dodatkowo ich atutem jest samonośna konstrukcja, co w praktyce oznacza, że żadne elementy takie jak jesienne liście czy śnieg zimą, nie będą przeszkadzały w otworzeniu bramy. Bramy przesuwne oferowane przez nas to najwyższa klasa światowa. Posiadamy wiele bram producentów takich jak Tor, Bram-Tech, Beninca. Dzięki największemu w regionie wyborowi bram tego typu każdy Klient z pewnością dopasuje idealny model dla siebie. Służymy pomocą tak w kwestiach technicznych, automatyki do tego typu bram, jak również w doborze odpowiedniego materiału, oraz wykończeń. Bramy wjazdowe dobrych marek są odporne na warunki atmosferyczne, a ich czuła elektronika jest niemal bezawaryjna.

CECHY BRAM PRZESUWNYCH

  • - konstrukcja samonośna. Bramę usadawia się na specjalnym fundamencie za pomocą śrub.
  • - skrzydło bramy znajduje się cały czas powyżej podłoża. Brak tarcia, oraz innych czynników blokujących, to znacznie lepsza praca bramy.
  • - cicha praca.
  • - kilka prawidłowych sposobów montażu.
  • - oszczędność miejsca.
  • - szeroki wybór stylistyki bramy.

Bramy przesuwne wyposażone w doskonałej klasy automatykę to najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne aktualnie na rynku. Sterowane za pomocą przycisku lub wygodnego pilota radiowego stają się luksusowym i przede wszystkim wygodnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego domu. Kastad-Bis zajmuje się również konserwacją i serwisem tego typu bram. Wszystkie sprzedawane i montowane przez nas bramy objęte są wieloletnią gwarancją, a nasz zespół fachowców doradzi również w kwestii wyboru odpowiedniej bramy dla Ciebie. Mamy świadomość jak ważnym elementem każdej posesji jest brama i jak często stanowi ona wizytówkę domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomóc Ci w wyborze odpowiedniego modelu zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.