KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane to idealne połączenie funkcjonalności oraz oszczędności względem przestrzeni. Prostota i łatwość w użytkowania, a do tego jakość, która gwarantuje, że przez długie lata intensywnej eksploatacji wybrana brama nie będzie tracić na swoich właściwościach. Do tego doskonałe ochrona przed czynnikami zewnętrznymi oraz działaniem różnego rodzaju warunków atmosferycznych. Można więc cieszyć się ochroną swojego miejsc garażowego, z jednoczesnym zapewnieniem wolnej przestrzeni.

Zastosowanie bramy

Bramy garażowe rolowane sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczmy na uzyskanie maksymalnej, wolnej powierzchni. Doskonale wpiszą się zatem w garaże o niewielkich wymiarach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Formy montażowe oraz rodzaje bram pozwalają na zastosowanie napędu i chowanie bramy rolowane w skrzynce umieszczonej od zewnątrz bądź też od wewnątrz garażu. Wzory i dostępna kolorystyka daje szansę do dopasowania rolowanej bramy garażowej do stylistyki, która odpowiada pozostałym przyległym budynkom. Domowi choć nie tylko.

Jakość wykonania bram

Wysoka jakość wykonania oraz zastosowaniem odpowiedniej blachy jest gwarancją, że całość pracuje cicho, lekko i bardzo sprawnie. Równocześnie montaż nie nastręcza większych trudności. Warto postawić na ofertę sprawdzonych producentów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję, że wybrana brama spełni wszystkie nasze oczekiwania. Pod względem cichej pracy, zabezpieczeniem przed jej użytkowaniem osób nieproszonych bądź też dostaniem się do garaży. Pełna automatyka bazująca na najnowszych technologiach dla maksymalnego zadowolenia z użytkowania, bez konieczności dokonywania zbędnych napraw, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Dodatkowo awaryjne otwieranie bramy z zewnątrz ręczne bądź przy pomocy siłowników. Długa żywotność paneli, a do tego specjalna konstrukcja zapewniająca doświetlenie garażu oraz lepszą jego wentylację. Dostępność kilku wzorów pozwala zadowolić najbardziej wymagających użytkowników i właścicieli garaży. Uwaga zwrócona nie tylko na podstawową jakość zastosowanych materiałów oraz wykonanie, ale również na detale, które ważą na efekcie wizualnym i odbiorze całości.

Dodatki do bramy

Możliwość zastosowanie przeszklonych profili, by w dużej mierze doświetlić pomieszczenie, a co za tym idzie, dać szansę na oszczędność względem stosowania energii elektrycznej. Bramy rolowane idealnie sprawdzają się nie tylko w garażach, ale również w innych obiektach, pomieszczeniach wolno stojących, przybudówkach, gdzie zachodzi konieczność zaoszczędzenia przestrzeni wewnętrznej i zamknięcia dużego otworu w sposób inny, aniżeli z zastosowaniem odmiennego rodzaju bram bądź drzwi.

Doskonałe dopasowanie, cicha praca, która również ma niemałe znaczenie podczas wyboru konkretnej bramy. Żywotność paneli, napędu oraz funkcjonalność, jaka zasługuje na najwyższe uznanie. Gwarancja maksymalnego zadowolenia z użytkowania bram garażowych rolowanych, które nie bez powodu zyskują w ostatnim czasie uznanie na rynku. Idealne wyważenie między funkcjami praktycznymi, a efektem wizualnym.