KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy garażowe uchylne

Garaż jest miejscem, które również wymaga zamknięcia otworu wyjazdowego, w odpowiedni sposób. Doskonale w tym celu sprawdzają się bramy garażowe uchylne. Prosta, solidna i trwała konstrukcja, która przez długie lata intensywnej eksploatacji nie traci na swoich właściwościach, a także komforcie użytkowania. Przede wszystkim podczas stosowania bram garażowych liczy się ich jakość wykonania oraz możliwości użytkowe. Niemniej ważnym pozostaje jednakże aspekt wizualny.

Kolorystyka bram

Szeroka paleta kolorystyczna pośród wielu producentów oferujących bramy garażowe gwarantuje, że brama stanie się jednocześnie dopełnieniem wybranej aranżacji zewnętrznej sąsiadujących budynków. Może więc z powodzeniem stać się jednością ze stylistyką, jaka zagościła na froncie domu. Zarówno pod względem kolorystycznym, jak i rozmaitych wzorów przetłoczeń, dostępnych na życzenie dla każdego klienta. Choć pierwotnie brama garażowa ma być przede wszystkim funkcjonalną, to nic nie stoi na przeszkodzie, by pod względem wizualnym zadowalała nawet najbardziej wymagających. Estetyka, która jest widoczna z zewnątrz sprawia, że cały obiekt, gdzie również zagościł garaż zyskuje na nowym wymiarze. Staje się eleganckim i sprawia wrażenie, że wszystko ma swoje miejsce, a nawet taki praktyczny element został doskonale przemyślany i wpasowany w planujący klimat.

Wykonanie

Co więcej, wykonania z blach ocynkowanych dają gwarancję, że przez długie lata użytkowania brama będzie należycie spełniała swoje funkcje. Nie uraczy właścicieli zdartą, zardzewiałą bądź uszkodzoną powierzchnia, ponieważ jest odporną na działanie różnego rodzaju warunków atmosferycznych. Pokrycie wybranym kolorem nie zmniejsza jej wartości. Odpowiednie wykonania wysokiej jakości są gwarancją, że każdy wzór i każdy kolor przez długi czas będzie cieszył użytkowników. Do tego sposób otwierania i zamykania gwarantuje także komfort codziennego użytkowania.

Bez ryzyka, że przy intensywnej eksploatacji mechanizm szybko się zużyje. Inteligenta technologia pozwala nadto na szybki i sprawny montaż. Także z eliminacją błędów montażowych, zaś prosta procedura programowania pozwala w łatwy sposób dobrać odpowiednie parametry dla napędu. Równie banalne sterowanie, otwieranie i zamykanie, z którym poradzi sobie każdy. Możliwość zastosowania zamka szyfrowanego oraz rozblokowania od zewnątrz. Pełna automatyka, stylistyka, jakość materiałów oraz wykonania, które idą w parze z funkcjonalnością i prostotą użytkowania. Dla zadowolenia każdego z klientów.

Niezależnie od jego wymagań, jak i zewnętrznej aranżacji budynku, w którym zagościł również garaż wymagający dopasowania idealnej bramy. Długoletnia praca, dodatkowa ochrona przed otwarcie przez osoby postronne, a także cicha praca, by wczesnym rankiem czy też późnym wieczorem nie zbudzać wszystkich domowników, podczas otwierania bramy garażowej uchylnej. Doskonały wybór na każdą kieszeń, do każdego domu, a przede wszystkim garażu, który potrzebuje prostego, ale wysokiej jakości, a także funkcjonalnego rozwiązania.