KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy przemysłowe Harmonijkowe

Bramy przemysłowe harmonijkowe to gwarancja funkcjonalności, jakości wykonania, ale i przede wszystkim estetyka, styl i design, jakie są niezbędna na hala wystawowych, stoiskach, lotniskach, ekspozycjach, a także w budynkach nowoczesnej architektury. Pod względem jakości wykonania oraz zastosowanych materiałów nie odbiegają od wykonań innego rodzaju bram. Uwagę jednak przyciąga ich projekt, który staje się luksusowym dopełnieniem wszędzie tam, gdzie najwyższa estetyka oraz prezencja mają ogromne znaczenie. Do tego niezawodność i funkcjonalność, jakiej nie może przecież zabraknąć w żadnym systemie bram przemysłowych. Przeszklone skrzydła bramy zapewniają pełen widok. Do środka wpuszczają maksimum światła słonecznego, dają więc również możliwość oszczędzania względem energii elektrycznej. Szyby wykonane zaś z poliwęglanu są nie tylko trwałe, zapewniające należyte bezpieczeństwo i ochronę. To przede wszystkim lekkość konstrukcji, czyli brak jej dodatkowego obciążenia.

Design bram

Także wizualna lekkość, która wpływa na odbiór zewnętrzny i satysfakcję z użytkowania. Mocne i bardzo stabilne połączenie poszczególnych elementów, skrzydeł. W dolnych krawędziach zastosowanie uszczelek szczotkowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i gwarantują wyeliminowanie zbędnego tarcia o podłoże, jego zarysowania, jak i nieprzyjemny dźwięk podczas otwierania ów bramy. To rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających. Tych, dla których niezależnie od miejsca zastosowanie znaczenie ma ciekawy design, niebanalny w odbiorze i gwarantujący doskonały efekt wizualny.

Jakość

Jednocześnie jakość, prostota w użytkowaniu, trwałość na długie lata nawet intensywnej eksploatacji bez uszczerbku na jakości. Przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi, a przede wszystkim pozwala doskonale wyeksponować to, co klientom i odbiorcom ma się rzucać w oczy. Wykonanie trwałe, praktyczne oraz piękne. Dla satysfakcji najbardziej wybrednych i wymagających, nie zabrakło szerokiej palety kolorystycznej. Malowane proszkowo elementy mogą jeszcze bardziej urozmaicić wygląd bramy harmonijkowej, choć ów już sama w sobie jest niezwykle ciekawą, elegancką i z powodzeniem może stać się luksusową wizytówką danego przedsiębiorstwa.

Stawiając na sprawdzonych i uznanych producentów można liczyć na zachowanie najwyższych parametrów oraz estetyki, jakiej nie powstydziłyby się światowe marki. Połączenie jakości, komfortu, wygody w użytkowaniu oraz stylistyki. Idealnie dopełnienie nowoczesnych, współczesnych aranżacji. Każdej architektury, która wymaga zrównoważenia bądź wyeksponowanie. Doskonały wybór dla każdego właściciela i każdej firmy, w miejscach, gdzie klienci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na ekspozycję i wystawę. Potrzebują więc przede wszystkim bodźców wzrokowych, a bramy przemysłowe harmonijkowe łączą w sobie wszystkie te elementy. Cichą prace, ochronę, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz design, który w połączeniu z daną ekspozycją powoduje, że trudno oderwać wzrok od całości.