KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy przemysłowe Szybkobieżne

W zależności od tego, w jakim celu i miejscu mają posłużyć bramy, do wyboru są między innymi bramy przemysłowe szybkobieżne. Ich funkcjonalność, możliwości zastosowania i połączenia również z innego rodzaju systemami bram, dają duże pole do popisu względem zastosowania. Przede wszystkim jednak to gwarancja zachowania odpowiednich warunków w konkretnym obiekcie przemysłowym. Wygoda i prostota w użytkowaniu, dodatkowa ochrona, jak i szereg niezbędnych zabezpieczeń. Wysokiej jakości wykonania dla najwyższej trwałości oraz jakości codziennego użytkowania. Doskonałe rozwiązanie dla optymalizacji ciągów transportowych. To również poprawa warunków klimatycznych panujących w danym pomieszczeniu, a także ograniczenie strat względem energii.

Bramy szybkobieżne

W ofercie producentów znaleźć można bramy przemysłowe szybkobieżne z zastosowanym systemem otwierania i zamykania pionowego bądź poziomego. Także możliwe do wspólnego połączenia z bramami segmentowanymi bądź rolowanymi. Wydajność, łatwość użytkowania i codziennej obsługi. Gwarancja trwałości podczas długiego czasu, nawet intensywnej eksploatacji. Równocześnie zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych oraz rozmaitych warunków atmosferycznych. Praktyczne rozwiązania, pośród których znaleźć można na przykład bezdotykową technikę zabezpieczeń. Jej zastosowanie wyklucza konieczność dodatkowego montażu innego rodzaju systemów zabezpieczających. Nie ma potrzeby wykonania krawędzi zabezpieczającej bądź instalacji fotokomórki. W ten sposób zostaje podniesione bezpieczeństwo funkcjonowania bramy. Nadto, jest to również gwarancja łatwiejszego montażu oraz późniejszego serwisowania. Długa żywotność i ekonomia użytkowania wpływa na wysokie zadowolenie z jej użytkowania. Dzięki sterowaniu z przetwornicą dochodzi do zmniejszonego obciążenia mechanizmu bramy, dzięki czemu jego żywotność zostaje wydłużona, a i można liczyć na większą niezawodność podczas użytkowania. Zarówno czas otwierania, jak i zamykania zostaje skrócony do minimum. Dzięki temu ryzyko strat cieplnych jest mniejsze, a w efekcie końcowym dochodzi do większej optymalizacji procesów zakładowych.

Z przeszkleniami

Opcjonalnie można również pokusić się o wybór bramy, w której zostaną zastosowane przeszklenia. W ten sposób do wnętrza dociera jeszcze więcej światła słonecznego, niwelując konieczność użytkowania energii elektrycznej na najwyższym poziomie. Finalnie są to oszczędności i to niemałe, mające ogromny wpływ na płynność finansową przedsiębiorstwa, do którego należy dany obiekt przemysłowy. Pod względem wizualnym i estetycznym, tego rodzaju bramy także nie odbiegają od wysokich standardów, na jakich zachowanie liczy każdy klient. Bramy segmentowe szybkobieżne z jednej strony stają się zatem uniwersalnym rozwiązaniem, ale i na tyle elastycznym, by sposób ich otwierania, zabezpieczenia oraz detale dostosować do potrzeb każdej hali przemysłowej oraz różnego typu obiektów przemysłowych. Możliwość połączenia z innymi systemami bram, czyni je doskonałym rozwiązaniem, w każdym tego słowa znaczeniu.