Bramy garażowe i przemysłowe BIG TORBIG TOR jest firmą z doświadczeniem, która wyróżnia się na rynku ze względu na produkcję wysokiej jakości produktów z szerokiego zakresu budowlanej stolarki otworowej. Od roku 1996 w ofercie można znaleźć bramy przemysłowe i garażowe, a także produkty z szerokiej palety zamknięć twardych i miękkich budowlanej stolarki otworowej. Na chwilę obecną w ofercie firmy BIG TOR znaleźć można nadto bramy i kraty rolowane, bramy składane, wahadłowe, a także zasłony wstęgowe. Szereg rozwiązań z zakresu automatyki bramowej. Wysoka jakość oraz trwałość produkowanych wyrobów są gwarantowane przez firmę BIG TOR. Ów gwarancja oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, stosowanym komponentom pochodzącym ze starannie dobranych i najlepszych źródeł, rzetelnej i wykwalifikowanej załodze oraz spełnianiu wymogów z zakresu bezpieczeństwa, jak i norm jakościowych, które swoje zastosowanie znajdują na terenie Unii Europejskiej. BIG TOR ponadto wykonuje wszelkie produkcje na terenie Polski dbając o zachowanie najwyższych standardów, a także spełnienie oczekiwań wszystkich klientów.

Garażowe

Segmentowe bramy garażowe to połączenie jakości, wysokiej estetyki oraz najwyższej klasy funkcjonalności. Bramy garażowe BIG TOR charakteryzują się przede wszystkim dźwiękochłonnością oraz wysoką izolacyjnością ciepła. Ściany są stalowe, ocynkowane, a także powleczone poliestrem. Do tego wyposażone w zabezpieczenia przed zakleszczeniem palców oraz pęknięciem sprężyn. Dają możliwość wyboru otwierania w postaci pochwytów bądź za pomocą linki, jak i napędu elektrycznego. Dostępne w szerokiej palecie kolorów, struktur oraz dekorów, by idealnie wpisać się w architekturę danego obiektu. Idealnie dopasowują się do elewacji współgrając i tworząc unikalną całość. Nowoczesne, estetyczne i bardzo funkcjonalne.

Przemysłowe

Bramy przemysłowe idealnie sprawdzają się w obiektach handlowych, przemysłowych, jak i dużych halach magazynowych. W szczególności, w obiektach ogrzewanych, które są narażone na duże straty ciepła. Bramy przemysłowe BIG TOR spełniają w ów swoje funkcje idealnie, nie tylko ze względu na dźwiękochłonność, ale przede wszystkim wysoką izolacyjność cieplną. Ponadto dają szansę zaoszczędzenia cennej powierzchni, są proste w obsłudze, jak i są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających pod względem estetycznym. Spełniają niezbędne normy bezpieczeństwa. W zależności od potrzeb mogą zostać wyposażone w okienka w ramce zatrzaskowej, przeszklenia w ramach aluminiowych, a także drzwi przejściowe.

Segmentowe

Oferta producenta BIG TOR, to bramy segmentowe przesuwne, które dostępne są w dwóch wariantach. Jednoskrzydłowe oraz dwuskrzydłowe. Jedno, jak i obydwa skrzydła są rozsuwane na boki. To idealne rozwiązanie do budynków ubogich w dostateczne nadproże. Stanowią nadto doskonałą alternatywę dla bram przemysłowych. Drugi produkt w ofercie to bramy segmentowe rozwierane wyróżniające się pod względem ekonomicznym. W sposób oszczędny zamykają otwór w budynku, a prosta i skrzętnie przetestowana konstrukcja jest gwarancją trwałości na długie lata intensywnej eksploatacji. Bramy segmentowe rozwierane BIG TOR dostępne są także w dwóch wariantach: w wersji jednoskrzydłowej bądź dwuskrzydłowej.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754