Bramy WiśniowskiWiśniowski to marka, która na rynku branży budowlanej zaistniała ponad 25 lat temu. Czas zdobywanego doświadczenia, wiedzy i podnoszenia kompetencji zaowocował szeroką ofertą bram przeznaczonych dla użytkowników domowych, a także z myślą o obiektach przemysłowych.

Zastosowanie bram

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii, z uwzględnieniem niezbędnych standardów, obowiązujących norm, a do tego nacisk położony na funkcjonalność, prostotę, trwałość i estetykę daje podstawę do zaufania, że oferta bram Wiśniowski wpisze się w każdy klimat danego obiektu. Rozwiązania dla domu, to oferta bram segmentowych Prime oraz UniTherm.

Oferta

Prime wyróżnia się nową generacją. Stanowi równowagę pomiędzy jakością, bezpieczeństwem, nowoczesnością, ale i designem, wobec którego nie można przejść obojętnie. Z kolei segmentowa brama UniTherm sprawdza się na długie lata użytkowania, nie tracąc na swojej estetyce. Efekt taki osiągnięto dzięki rygorystycznym normom pod względem odporności na wiatr, wodę i przepuszczanie powietrza. UniPro sprawdza się z kolei idealnie do garaży ogrzewanych.

Komfortowe, ale i równie estetyczne rozwiązania. Dla osób kładących nacisk na oszczędność przestrzeni, doskonałym produktem staje się brama roletowa wyposażona w napęd. Nie zajmuje zbędnego miejsca pod sufitem, dzięki kurtynie nawijanej na wał napędowy ukryty w skrzynce. Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla garażu stanowi brama rozwierana, a w ofercie dla domu znaleźć można również niezawodną, cieszącą się dużym uznaniem, bramę uchylną. Wiśniowski to także kompleksowe rozwiązania dla przemysłu.

Niezawodne i wysokiej jakości bramy segmentowe MakroPro i MakroProAlu. Najnowocześniejsze bramy roletowe dla szczególnie wymagających użytkowników. Uniwersalne, o prostej konstrukcji, gotowe do przeciwstawienia się ekstremalnym warunkom, także do zamykania otworów o dużej szerokości, bramy przesuwno-podwieszane. Również w serii SlidePro przeznaczone dla hal o ograniczonych możliwościach zabudowy. A na koniec stylowe, eleganckie, niezawodne bramy harmonijkowe dla nowoczesnej architektury i obiektów wystawowych.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754