Serwis bram i naprawa automatykiUszkodzona brama garażowa potrafi nie tylko zirytować, ale również pokrzyżować nam nasze plany. Jak każde urządzenie mechaniczne również brama garażowa może ulec uszkodzeniu. Zwłaszcza, że nowoczesne bramy, to nie tylko mechanika, ale również skomplikowane systemy elektroniczne skonfigurowane do niemal automatycznej pracy. Nasz serwis bram wykonuje naprawy wszelkiego typu usterek. Większość prac wykonujemy na miejscu – u klienta, bez konieczności zabierania bramy do serwisu firmowego.

Naprawa bram garażowych i przemysłowych

Naprawa bram garażowych, to kompleksowa usługa świadczona przez naszą firmę. W pierwszej kolejności oceniamy szkody i informujemy o ich rozmiarze i kosztach naprawy usterki, Klienta. W bardzo krótkim czasie zjawimy się na miejscu celem dokonania naprawy. W przypadku drobniejszych problemów technicznych naprawa może odbyć się nawet w ten sam dzień. Tylko w przypadku bardziej skomplikowanych usterek, wymagających specjalistycznych narzędzi i diagnostyki naprawa bram odbywa się w naszym serwisie. Po wszystkim odwozimy bramę do klienta i montujemy ją z powrotem. Staramy się, by naprawa bram przebiegała jak najszybciej, oraz maksymalnie precyzyjnie. Używamy solidnych narzędzi do napraw, oraz wysokiej klasy sprzętu diagnostycznego. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na rynku bydgoskim nieprzerwanie od 2000 roku.

Serwis automatyki do bram

Nasza firma działając od lat w branży bram i ogrodzeń poza montażem zajmuje się profesjonalnym serwisem automatyki do bram - gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Doświadczona kadra pracowników, profesjonalny sprzęt oraz niezbędna wiedza każdej bramy pozwala nam na realizację niemalże każdego serwisu automatyki do bramy. Naprawiamy automaty wszystkich producentów, jeśli jest potrzeba ściągamy części, tak aby doprowadzić do zamierzonego efektu - prawidłowego funkcjonowania bramy.

Doświadczenie Kastad-Bis

Na wszystkie świadczone przez nas usługi serwisowe udzielamy gwarancji. Wykonujemy praktycznie wszystkie prace związane z serwisem bram, bez względu na stopień skomplikowania usterki. Nasi wyspecjalizowani fachowcy radzą sobie nawet z najbardziej wyszukanymi usterkami. Stawiamy na jakość wykonanych napraw, szybki czas reakcji, oraz błyskawicznie usunięcie usterki. Naprawiamy bramy wszystkich producentów i wszystkie typy bram. Jesteśmy wiarygodnym partnerem – zgranym zespołem specjalistów z dziedziny bram i automatyki. Dzięki temu możesz liczyć na wysoką jakość obsługi, oraz błyskawiczne usunięcie szkód.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem marek:

Serwis Bram W KASTAD-BIS

  • szybka reakcja na zamówienie.
  • szybka ocena szkód.
  • naprawa u klienta.
  • najwyższej klasy fachowcy i gwarancja na wykonaną naprawę.

Zaufaj profesjonalistom. Nasi fachowcy naprawiają wszystkie usterki bram segmentowych, przesuwnych, oraz przemysłowych. Dla nas nie istnieje słowo „niemożliwe”. Szybka naprawa, oraz wysoka jakość wykonanej pracy są wizytówką naszej firmy. Usługi serwisowe świadczymy na terenie Bydgoszczy, oraz okolic.

Często zadawane pytania o serwis bram

  • Wykonujemy naprawy oraz serwis dla każdego typu bramy: wjazdowej, garażowej oraz przemysłowej.
  • Tak, realizujemy zarówno serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.
  • Oczywiście realizujemy zlecenia naprawy automatyki: centrali, odbiorników, pilotów, fotokomórek, itp.
  • Należy skontaktować sie z naszym doradcą pod numerem telefonu: 501 132 754.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754