Bramy przemysłoweNasza firma oferuje szeroki wybór bram przemysłowych w Bydgoszczy, które dzięki swojej solidnej konstrukcji oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań doskonale nadają się do montażu we wszelkiego rodzaju obiektach przemysłowych takich jak hale produkcyjne i magazynowe, stacje diagnostyczne i warsztaty samochodowe, salony sprzedaży i wielu innych. Oferujemy bramy przemysłowe różnego rodzaju. Zaliczają się do nich między innymi bramy segmentowe, rolowane oraz szybkobieżne.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu bramy są bezpieczne, trwałe i odporne na działanie czynników mechanicznych. Oferowane przez nas bramy przemysłowe dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego będą one zawsze pasować niezależnie od wielkości otworu montażowego. Dodatkowym atutem jest także szeroki wybór przeszkleń, bogata gama kolorów oraz zastosowanych prowadzeń.

Gwarantujemy, że nasze bramy spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Jeśli jesteś zainteresowany bramą przemysłową skontaktuj się z nami, a udzielimy najważniejszych wskazówek i doradzimy jakie rozwiązanie najlepiej zastosować w Twoim przypadku. Posiadamy doświadczony zespół montażowy, który realizował prace montażowe na terenie całej polski. Oferujemy bramy wyłącznie renomowanych i sprawdzonych producentów.

W naszej ofercie zobaczysz bramy wyselekcjonowane, zgodnie z aktualnymi trendami na rynku - nowoczesne, klasyczne oraz dostosowane do potrzeb klientów. Masz pytania - zadzwoń do nas!

Bramy przesuwne

Bez wątpienia jednym z praktyczniejszych rozwiązań jeżeli chodzi o bramy wjazdowe jest brama przesuwna. Przede wszystkim ten typ bram nie zabiera cennej przestrzeni. To znacznie bardziej dyskretny typ bramy, aniżeli bramy skrzydłowe. Dodatkowo ich atutem jest samonośna konstrukcja, co w praktyce oznacza, że żadne elementy takie jak jesienne liście czy śnieg zimą, nie będą przeszkadzały w otworzeniu bramy. Bramy przesuwne oferowane przez nas to najwyższa klasa światowa. Posiadamy wiele bram producentów takich jak Tor, Bram-Tech, Beninca. Dzięki największemu w regionie wyborowi bram tego typu każdy Klient z pewnością dopasuje idealny model dla siebie. Służymy pomocą tak w kwestiach technicznych, automatyki do tego typu bram, jak również w doborze odpowiedniego materiału, oraz wykończeń. Bramy wjazdowe dobrych marek są odporne na warunki atmosferyczne, a ich czuła elektronika jest niemal bezawaryjna.

Cechy bram przesuwnych

 • konstrukcja samonośna. Bramę usadawia się na specjalnym fundamencie za pomocą śrub.
 • skrzydło bramy znajduje się cały czas powyżej podłoża. Brak tarcia, oraz innych czynników blokujących, to znacznie lepsza praca bramy.
 • cicha praca.
 • kilka prawidłowych sposobów montażu.
 • oszczędność miejsca.
 • szeroki wybór stylistyki bramy.

Bramy przesuwne wyposażone w doskonałej klasy automatykę to najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne aktualnie na rynku. Sterowane za pomocą przycisku lub wygodnego pilota radiowego stają się luksusowym i przede wszystkim wygodnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego domu. Kastad-Bis zajmuje się również konserwacją i serwisem tego typu bram. Wszystkie sprzedawane i montowane przez nas bramy objęte są wieloletnią gwarancją, a nasz zespół fachowców doradzi również w kwestii wyboru odpowiedniej bramy dla Ciebie. Mamy świadomość jak ważnym elementem każdej posesji jest brama i jak często stanowi ona wizytówkę domu, dlatego dokładamy wszelkich starań, by pomóc Ci w wyborze odpowiedniego modelu zarówno pod względem technicznym jak i wizualnym.

Stawiając na sprawdzonych i uznanych producentów można liczyć na zachowanie najwyższych parametrów oraz estetyki, jakiej nie powstydziłyby się światowe marki. Połączenie jakości, komfortu, wygody w użytkowaniu oraz stylistyki. Idealnie dopełnienie nowoczesnych, współczesnych aranżacji. Każdej architektury, która wymaga zrównoważenia bądź wyeksponowanie. Doskonały wybór dla każdego właściciela i każdej firmy, w miejscach, gdzie klienci w pierwszej kolejności zwracają uwagę na ekspozycję i wystawę. Potrzebują więc przede wszystkim bodźców wzrokowych, a bramy przemysłowe harmonijkowe łączą w sobie wszystkie te elementy. Cichą prace, ochronę, funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz design, który w połączeniu z daną ekspozycją powoduje, że trudno oderwać wzrok od całości.

Bramy harmonijkowe

Bramy przemysłowe harmonijkowe to gwarancja funkcjonalności, jakości wykonania, ale i przede wszystkim estetyka, styl i design, jakie są niezbędna na hala wystawowych, stoiskach, lotniskach, ekspozycjach, a także w budynkach nowoczesnej architektury. Pod względem jakości wykonania oraz zastosowanych materiałów nie odbiegają od wykonań innego rodzaju bram. Uwagę jednak przyciąga ich projekt, który staje się luksusowym dopełnieniem wszędzie tam, gdzie najwyższa estetyka oraz prezencja mają ogromne znaczenie. Do tego niezawodność i funkcjonalność, jakiej nie może przecież zabraknąć w żadnym systemie bram przemysłowych. Przeszklone skrzydła bramy zapewniają pełen widok. Do środka wpuszczają maksimum światła słonecznego, dają więc również możliwość oszczędzania względem energii elektrycznej. Szyby wykonane zaś z poliwęglanu są nie tylko trwałe, zapewniające należyte bezpieczeństwo i ochronę. To przede wszystkim lekkość konstrukcji, czyli brak jej dodatkowego obciążenia.

Design bram

Także wizualna lekkość, która wpływa na odbiór zewnętrzny i satysfakcję z użytkowania. Mocne i bardzo stabilne połączenie poszczególnych elementów, skrzydeł. W dolnych krawędziach zastosowanie uszczelek szczotkowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale i gwarantują wyeliminowanie zbędnego tarcia o podłoże, jego zarysowania, jak i nieprzyjemny dźwięk podczas otwierania ów bramy. To rozwiązania dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających. Tych, dla których niezależnie od miejsca zastosowanie znaczenie ma ciekawy design, niebanalny w odbiorze i gwarantujący doskonały efekt wizualny.

Jakość

Jednocześnie jakość, prostota w użytkowaniu, trwałość na długie lata nawet intensywnej eksploatacji bez uszczerbku na jakości. Przez długi czas zachowuje swoje właściwości. Chroni przed czynnikami zewnętrznymi, a przede wszystkim pozwala doskonale wyeksponować to, co klientom i odbiorcom ma się rzucać w oczy. Wykonanie trwałe, praktyczne oraz piękne. Dla satysfakcji najbardziej wybrednych i wymagających, nie zabrakło szerokiej palety kolorystycznej. Malowane proszkowo elementy mogą jeszcze bardziej urozmaicić wygląd bramy harmonijkowej, choć ów już sama w sobie jest niezwykle ciekawą, elegancką i z powodzeniem może stać się luksusową wizytówką danego przedsiębiorstwa.

Bramy szybkobieżne

W zależności od tego, w jakim celu i miejscu mają posłużyć bramy, do wyboru są między innymi bramy przemysłowe szybkobieżne. Ich funkcjonalność, możliwości zastosowania i połączenia również z innego rodzaju systemami bram, dają duże pole do popisu względem zastosowania. Przede wszystkim jednak to gwarancja zachowania odpowiednich warunków w konkretnym obiekcie przemysłowym. Wygoda i prostota w użytkowaniu, dodatkowa ochrona, jak i szereg niezbędnych zabezpieczeń. Wysokiej jakości wykonania dla najwyższej trwałości oraz jakości codziennego użytkowania. Doskonałe rozwiązanie dla optymalizacji ciągów transportowych. To również poprawa warunków klimatycznych panujących w danym pomieszczeniu, a także ograniczenie strat względem energii.

W ofercie producentów znaleźć można bramy przemysłowe szybkobieżne z zastosowanym systemem otwierania i zamykania pionowego bądź poziomego. Także możliwe do wspólnego połączenia z bramami segmentowanymi bądź rolowanymi. Wydajność, łatwość użytkowania i codziennej obsługi. Gwarancja trwałości podczas długiego czasu, nawet intensywnej eksploatacji. Równocześnie zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych oraz rozmaitych warunków atmosferycznych. Praktyczne rozwiązania, pośród których znaleźć można na przykład bezdotykową technikę zabezpieczeń. Jej zastosowanie wyklucza konieczność dodatkowego montażu innego rodzaju systemów zabezpieczających. Nie ma potrzeby wykonania krawędzi zabezpieczającej bądź instalacji fotokomórki. W ten sposób zostaje podniesione bezpieczeństwo funkcjonowania bramy. Nadto, jest to również gwarancja łatwiejszego montażu oraz późniejszego serwisowania. Długa żywotność i ekonomia użytkowania wpływa na wysokie zadowolenie z jej użytkowania. Dzięki sterowaniu z przetwornicą dochodzi do zmniejszonego obciążenia mechanizmu bramy, dzięki czemu jego żywotność zostaje wydłużona, a i można liczyć na większą niezawodność podczas użytkowania. Zarówno czas otwierania, jak i zamykania zostaje skrócony do minimum. Dzięki temu ryzyko strat cieplnych jest mniejsze, a w efekcie końcowym dochodzi do większej optymalizacji procesów zakładowych.

Z przeszkleniami

Opcjonalnie można również pokusić się o wybór bramy, w której zostaną zastosowane przeszklenia. W ten sposób do wnętrza dociera jeszcze więcej światła słonecznego, niwelując konieczność użytkowania energii elektrycznej na najwyższym poziomie. Finalnie są to oszczędności i to niemałe, mające ogromny wpływ na płynność finansową przedsiębiorstwa, do którego należy dany obiekt przemysłowy. Pod względem wizualnym i estetycznym, tego rodzaju bramy także nie odbiegają od wysokich standardów, na jakich zachowanie liczy każdy klient. Bramy segmentowe szybkobieżne z jednej strony stają się zatem uniwersalnym rozwiązaniem, ale i na tyle elastycznym, by sposób ich otwierania, zabezpieczenia oraz detale dostosować do potrzeb każdej hali przemysłowej oraz różnego typu obiektów przemysłowych. Możliwość połączenia z innymi systemami bram, czyni je doskonałym rozwiązaniem, w każdym tego słowa znaczeniu.

Przykładowa oferta bram


Szerokość Wysokość
5177755094_brama 300 300
brama_5169609454 350 348
5169609485_brama 400 398
brama_przem 350 300
brama4000x4000 400 400
brama 3000x3000 300 300
300x350 300 350

Przykładowe realizacje

Brama 20150619_181553

20160910_144043

Brama 20160910_144651

20150619_153451

20150619_150817

Podstawowe kolory bram


 • BRĄZ (RAL 8014)
 • CZERONY(RAL 3000)
 • NIEBIESKI(RAL 5010)
 • SREBRNY(RAL 9006)
 • BIAŁY (RAL 9002)
 • ANTRACYT (RAL 7016)

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754