Bramy HormannHormann to jeden z największych producentów bram, drzwi, ościeżnic oraz napędów, w Europie. Producent o ugruntowanej pozycji na rynku, stosujący najnowsze rozwiązania i dający wszystkim klientom do wyboru paletę produktów trwałych, wysoko jakościowych oraz innowacyjnych.

Oferta

Pośród nich znaleźć można segmentowe bramy garażowe łączące w sobie bezpieczeństwo, jak i komfort użytkowania. Pozwalają one zaoszczędzić miejsce, dzięki pionowemu otwieraniu. Pasują niezależnie od formy nadproża i idealnie sprawdzają się w remontowanych garażach. Inny produkt firmowy, to bramy Hormann uchylne.

Jakość

Bezpieczne w obsłudze, trwałe w działaniu, wykonane w zaawansowanej technice, a do tego dostępne w wielu atrakcyjnych wzorach. Zarówno ze stali, jak i z drewna. Jakość, która zyskała na niebanalnej, wizualnie luksusowej oprawie. Właścicielom szukającym rozwiązań wysoce jakościowych, ale i dających szansę na oszczędność miejsca, Hormann poleca bramy garażowe rolowane, które pozostawiają wolną przestrzeń do wykorzystania również pod sufitem. Odporne na korozję dzięki zastosowaniu wysokiej jakości aluminium, wyposażone w nowoczesny napęd, z funkcją łagodnego rozruchu i zatrzymania dla spokojnej i oszczędnej pracy bramy.

W miejscach wymagających nietuzinkowych rozwiązań, swoje miejsce znajdują bramy segmentowe HST. Zapewniające wolną przestrzeń pod stropem garażu, a także szybki i wygodny dostęp. Praktyczne rozwiązanie w postaci możliwości otwarcia bramy w dowolnym stopniu, niezbędnym na tyle, by szybko i bez zbędnego otwierania całej jednostki wydostać na przykład rower.

A na koniec ekonomiczne i kompleksowe rozwiązanie do garaży zbiorczych. Bramy pozwalające na ich indywidualną aranżację. Charakteryzujące się niezwykle cichą pracą, płynnym i bezpiecznym otwieraniem oraz zamykaniem, nawet przy dużej częstotliwości użytkowania, co uzyskano z pomocą niezużywającego się mechanizmu przeciwwagi. Tego typu rozwiązanie sprawdza się wszędzie tam, gdzie właściciele chcą dostosować wygląd wybranej bramy do już istniejącego budynku bądź planują wkomponować drzwi garażowe w sporządzony projekt.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754