Napędy do bram FaacFaac

Producent z ponad 50-cio letnim stażem w branży bram garażowych i przemysłowych. W swoim portfelu posiada ponad 42 patenty oraz setki doświadczonych pracowników, którzy dbają nad jakością i użytecznością produktów. Grupa Faac to nie tylko liczby, ale także osiągnięcia, zdobyte wyzwania oraz wdrożone nowoczesne technologie.

Producent Faac stawia przede wszystkim na jakość i bezpieczeństwo swoich produktów - bram, automatyki i szlabanów. W ofercie:

Napędy do bram

Oferują napędy elektromechaniczne do bram skrzydłowych z ramieniem przegubowym, napędy hydrauliczne i podziemne napędy hydrauliczne. Ponadto w asortymencie produktów znalazły się również napędy przemysłowe do bram przesuwnych i napędy do bram garażowych.

Szlabany automatyczne

Przydomowe oraz osiedlowe rozwiązania jakim jest szlaban automatyczny to kolejny z kategorii produktów dostępy w ofercie producenta Faac. Ramiona szlabanów dostępna już od 2.3m nawet do 5.0m. W ofercie nie zabrakło także szlabanów elektromechanicznych z ramieniem nawet do 7m oraz szlabanów hydraulicznych z ramieniem o długości od 2m do 5m.

Faac oferuje idealne rozwiązania dla bram przydomowych oraz osiedlowych. Stawia na uniwersalność, jakość oraz bezpieczeństwo swoich produktów. Dodatkowo łatwy montaż i pewne działanie sprzętu to kolejne atuty, które wyróżniają Faac spośród pozostałych producentów automatyki.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754