Bramy przemysłowe ŚwiecieFirma Kastad-Bis z siedzibą w Bydgoszczy działa od wielu lat na terenie województwa kujawsko-pomorskiego w zakresie doradztwa, sprzedaży, montażu i serwisie bram. Dzisiaj swoją ofertę kierujemy do osób szukających bram w Świeciu i okolicach - zapoznaj się z naszymi usługami.

Jakie bramy oferujemy w Świeciu?

Specjalizujemy się w bramach przemysłowych do hal, magazynów, budynków przemysłowych i rolniczych. Znajdziesz u nas między innymi bramy przemysłowe harmonijkowe, przesuwne, szybkobieżne czy inne. Współpraca z renomowanymi producentami bram pozwala nam na dopasowanie bramy przemysłowej pod indywidualne potrzeby każdego klienta - przeszklenia, drzwi, kolorystyka (wg. palety RAL) oraz inne dodatki. Poza bramami przemysłowymi oferujemy również bramy garażowe w pełnej gamie - segmentowe, uchylne oraz rolowane.

Dlaczego Kastad-Bis?

Nasza kadra fachowców oraz sprzęt, który posiadamy pozwalają nam na montaż bram o ponadstandardowych gabarytach wymiarowych. Podejmujemy się każdego zlecenia, bo jesteśmy w stanie zamontować każdą bramę, nawet w trudnych warunkach. Realizowaliśmy montaże bram przemysłowych zarówno w naszym regionie kujawsko-pomorskim, jak i innych oraz za granicą Polski.

Potrzebujesz bramy z montażem w Świeciu? Przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania, automatykę oraz niezbędne akcesoria. Zadzwoń do naszego doradcy: 501 132 754.

Z naszej siedziby do Świecia mamy niecałe 35 kilometrów - przyjedziemy do Ciebie przedstawić ofertę, wykonać pomiary pod bramę i doprecyzować szczegóły.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754