Bramy garażoweOferujemy wysokiej jakości bramy garażowe wykonane z materiałów, które zapewniają trwałość, bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania. Nasze produkty charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz możliwością montażu w każdych warunkach. Bramy garażowe oferowane przez naszą firmę pasują do każdego otworu garażowego, niezależnie od tego, czy nadproże ma formę prostokątną czy skośną. Ich konstrukcja zapewnia bezpieczne użytkowanie, przy jednoczesnej oszczędności miejsca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz garażu.

Oferujemy między innymi bramy segmentowe, które odznaczają się zaawansowaną techniką oraz dużą funkcjonalnością. Szeroki wybór rozmiarów bram, grubości oraz wiele atrakcyjnych obić gwarantuje, że każdy klient może indywidualnie dopasować wygląd bramy do własnych potrzeb. Wszystkie produkty w naszym sklepie objęte są wieloletnią gwarancją producenta. Największa oferta bram garażowych w Bydgoszczy.

Firma BiG-TOR zajmuje się produkcją bram garażowych o różnym przeznaczeniu. Wysoka jakość oferowanych produktów oraz atrakcyjna cena sprawiają, że bramy firmy BiG-TOR cieszą się dużą popularnością wśród klientów na całym świecie. Głównym celem firmy jest jak najlepsze realizowanie potrzeb rynku poprzez produkcję najwyższej jakości bram przemysłowych i garażowych.

segmentowe | uchylne | rolowane

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe są bardzo bezpiecznym i wygodnym w użytkowaniu typem bram, zwłaszcza w sytuacji, gdy zostaną połączone z wysokiej klasy automatyką. To rozwiązanie, które nie zabiera cennej przestrzeni. Dzięki temu, że otwierają się one w górę zwiększamy światło wjazdu, a doskonałe uszczelki sprawiają, że ten typ bram jest niepodatny na zmienne warunki atmosferyczne. W przypadku montażu bezpośrednio w budynku powinniśmy wybrać wersję bramy ocieplanej.

Bramy garażowe oferowane przez Kastad-Bis to najwyższa klasa produktów, niezawodność, oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy największy wybór tego rodzaju bram na terenie Bydgoszczy. Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale również konserwacją, serwisem, oraz montażem. Nasz doskonale przygotowany i zgrany zespół fachowców szybko i bezproblemowo wykonuje wszystkie prace. Bramy segmentowe, to niezwykle zaawansowane rozwiązanie technologiczne, duża funkcjonalność, możliwość wybrania spośród wielu dostępnych obić, grubości, a nawet kolorów. Tak bogaty wybór sprawia, że bramy garażowe tego typu praktycznie każdy dopasuje do swoich indywidualnych wymagań podyktowanych często stylistyką domu. Wszystkie produkty oferowane przez nas to również wysoka jakość, uznani światowi producenci, oraz wieloletnie gwarancje na bramę i zamówioną do niej automatykę.

Cechy bram segmentowych

  • szerokie światło wjazdu, brama otwiera się do pionowo do góry. Nie zajmują zbędnego miejsca.
  • wysoka estetyka bram. Doskonale pasują do nowoczesnych budynków.
  • odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i mechaniczne.
  • możliwość malowania na dowolny kolor (paleta RAL).
  • duży wybór wzorów, materiałów, oraz obić. Dzięki temu dopasujemy bramę dokładnie do naszego budynku.

Kolorystyka bram

Szeroka paleta kolorystyczna pośród wielu producentów oferujących bramy garażowe gwarantuje, że brama stanie się jednocześnie dopełnieniem wybranej aranżacji zewnętrznej sąsiadujących budynków. Może więc z powodzeniem stać się jednością ze stylistyką, jaka zagościła na froncie domu. Zarówno pod względem kolorystycznym, jak i rozmaitych wzorów przetłoczeń, dostępnych na życzenie dla każdego klienta. Choć pierwotnie brama garażowa ma być przede wszystkim funkcjonalną, to nic nie stoi na przeszkodzie, by pod względem wizualnym zadowalała nawet najbardziej wymagających. Estetyka, która jest widoczna z zewnątrz sprawia, że cały obiekt, gdzie również zagościł garaż zyskuje na nowym wymiarze. Staje się eleganckim i sprawia wrażenie, że wszystko ma swoje miejsce, a nawet taki praktyczny element został doskonale przemyślany i wpasowany w planujący klimat.

Bramy garażowe uchylne

Garaż jest miejscem, które również wymaga zamknięcia otworu wyjazdowego, w odpowiedni sposób. Doskonale w tym celu sprawdzają się bramy garażowe uchylne. Prosta, solidna i trwała konstrukcja, która przez długie lata intensywnej eksploatacji nie traci na swoich właściwościach, a także komforcie użytkowania. Przede wszystkim podczas stosowania bram garażowych liczy się ich jakość wykonania oraz możliwości użytkowe. Niemniej ważnym pozostaje jednakże aspekt wizualny.

Wykonanie

Co więcej, wykonania z blach ocynkowanych dają gwarancję, że przez długie lata użytkowania brama będzie należycie spełniała swoje funkcje. Nie uraczy właścicieli zdartą, zardzewiałą bądź uszkodzoną powierzchnia, ponieważ jest odporną na działanie różnego rodzaju warunków atmosferycznych. Pokrycie wybranym kolorem nie zmniejsza jej wartości. Odpowiednie wykonania wysokiej jakości są gwarancją, że każdy wzór i każdy kolor przez długi czas będzie cieszył użytkowników. Do tego sposób otwierania i zamykania gwarantuje także komfort codziennego użytkowania.

Bez ryzyka, że przy intensywnej eksploatacji mechanizm szybko się zużyje. Inteligenta technologia pozwala nadto na szybki i sprawny montaż. Także z eliminacją błędów montażowych, zaś prosta procedura programowania pozwala w łatwy sposób dobrać odpowiednie parametry dla napędu. Równie banalne sterowanie, otwieranie i zamykanie, z którym poradzi sobie każdy. Możliwość zastosowania zamka szyfrowanego oraz rozblokowania od zewnątrz. Pełna automatyka, stylistyka, jakość materiałów oraz wykonania, które idą w parze z funkcjonalnością i prostotą użytkowania. Dla zadowolenia każdego z klientów.

Niezależnie od jego wymagań, jak i zewnętrznej aranżacji budynku, w którym zagościł również garaż wymagający dopasowania idealnej bramy. Długoletnia praca, dodatkowa ochrona przed otwarcie przez osoby postronne, a także cicha praca, by wczesnym rankiem czy też późnym wieczorem nie zbudzać wszystkich domowników, podczas otwierania bramy garażowej uchylnej. Doskonały wybór na każdą kieszeń, do każdego domu, a przede wszystkim garażu, który potrzebuje prostego, ale wysokiej jakości, a także funkcjonalnego rozwiązania.

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe rolowane to idealne połączenie funkcjonalności oraz oszczędności względem przestrzeni. Prostota i łatwość w użytkowania, a do tego jakość, która gwarantuje, że przez długie lata intensywnej eksploatacji wybrana brama nie będzie tracić na swoich właściwościach. Do tego doskonałe ochrona przed czynnikami zewnętrznymi oraz działaniem różnego rodzaju warunków atmosferycznych. Można więc cieszyć się ochroną swojego miejsc garażowego, z jednoczesnym zapewnieniem wolnej przestrzeni.

Zastosowanie bramy

Bramy garażowe rolowane sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczmy na uzyskanie maksymalnej, wolnej powierzchni. Doskonale wpiszą się zatem w garaże o niewielkich wymiarach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Formy montażowe oraz rodzaje bram pozwalają na zastosowanie napędu i chowanie bramy rolowane w skrzynce umieszczonej od zewnątrz bądź też od wewnątrz garażu. Wzory i dostępna kolorystyka daje szansę do dopasowania rolowanej bramy garażowej do stylistyki, która odpowiada pozostałym przyległym budynkom. Domowi choć nie tylko.

Jakość wykonania bram

Wysoka jakość wykonania oraz zastosowaniem odpowiedniej blachy jest gwarancją, że całość pracuje cicho, lekko i bardzo sprawnie. Równocześnie montaż nie nastręcza większych trudności. Warto postawić na ofertę sprawdzonych producentów, dzięki czemu zyskujemy gwarancję, że wybrana brama spełni wszystkie nasze oczekiwania. Pod względem cichej pracy, zabezpieczeniem przed jej użytkowaniem osób nieproszonych bądź też dostaniem się do garaży. Pełna automatyka bazująca na najnowszych technologiach dla maksymalnego zadowolenia z użytkowania, bez konieczności dokonywania zbędnych napraw, nawet przy intensywnej eksploatacji.

Dodatkowo awaryjne otwieranie bramy z zewnątrz ręczne bądź przy pomocy siłowników. Długa żywotność paneli, a do tego specjalna konstrukcja zapewniająca doświetlenie garażu oraz lepszą jego wentylację. Dostępność kilku wzorów pozwala zadowolić najbardziej wymagających użytkowników i właścicieli garaży. Uwaga zwrócona nie tylko na podstawową jakość zastosowanych materiałów oraz wykonanie, ale również na detale, które ważą na efekcie wizualnym i odbiorze całości.

Dodatki do bramy

Możliwość zastosowanie przeszklonych profili, by w dużej mierze doświetlić pomieszczenie, a co za tym idzie, dać szansę na oszczędność względem stosowania energii elektrycznej. Bramy rolowane idealnie sprawdzają się nie tylko w garażach, ale również w innych obiektach, pomieszczeniach wolno stojących, przybudówkach, gdzie zachodzi konieczność zaoszczędzenia przestrzeni wewnętrznej i zamknięcia dużego otworu w sposób inny, aniżeli z zastosowaniem odmiennego rodzaju bram bądź drzwi.

Doskonałe dopasowanie, cicha praca, która również ma niemałe znaczenie podczas wyboru konkretnej bramy. Żywotność paneli, napędu oraz funkcjonalność, jaka zasługuje na najwyższe uznanie. Gwarancja maksymalnego zadowolenia z użytkowania bram garażowych rolowanych, które nie bez powodu zyskują w ostatnim czasie uznanie na rynku. Idealne wyważenie między funkcjami praktycznymi, a efektem wizualnym.

Przykładowa oferta bram


Producent Szerokość Wysokość
brama_5162827064 BRAMTECH 5000 2250
brama_5169604537 BRAMTECH 5000 2250
brama_5158696694 BRAMTECH 4500 2250
brama_5169611722 BRAMTECH 3000 3000
brama_5169630338 BRAMTECH 2500 2370
brama_5177955955 BRAMTECH 2500 2480

Przykładowe wzory paneli


Wzór Opis
wzor barcelona Barcelona Panel do bramy płaski bez przetłoczeń.
wzor werona Werona Panel płaski z przetłoczeniem.
wzor marsylia Marsylia Panel z przetłoczeniem.
wzor paris Paris Panel do bramy z przetłoczeniem kaseton.
wzor wenecja Wenecja Panel z przetłoczeniem poziomym.
wzor lizbona Lizbona Panel z przetłoczeniem poziomym.
wzor bolonia Bolonia Mikroprofilowanie.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754