Bramy przemysłowe InowrocławDziałając na rynku bram i ogrodzeń od wielu lat w obszarze Bydgoszczy postanowiliśmy wyjść do Państwa na przeciw i zaoferować również swoje usługi w Inowrocławiu. Pomagamy w doborze bram przemysłowych i garażowych. Dzięki wyspecjalizowanej załodze oraz nowoczesnym urządzeniom jesteśmy w stanie zamontować każdą niewymiarową bramę - robiliśmy to już niejednokrotnie. Serwisujemy wszystkie bramy dostępne na rynku. Dzięki wieloletnim praktyką oraz doświadczeniu możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie w Inowrocławiu.

Jakie bramy oferujemy w Inorocławiu?

W ofercie posiadamy zarówno bramy garażowe, jak i przemysłowe. Dostosowujemy naszą ofertę i rozwiązania do potrzeb klienta. Jesteśmy na rynku specjalistami w montażu bram przemysłowych: przesuwnych, harmonijkowych, szybkobieżnych. Montowaliśmy bramy przemysłowe zarówno dla indywidualnych klientów, jednostek Państwowych (Straż Pożarna) czy przedsiębiorstw.

Dlaczego Kastad-Bis?

Bramy to nasza praca, jak i pasja. Stale się rozwijamy, poszerzamy ofertę i współpracę. Idziemy wraz z rynkiem w nowoczesność i nie zostajemy w tyle. Nasz zespół jest wykwalifikowany na najwyższym poziomie, a sprzęt dostosowany do naszych potrzeb. Zapoznaj się z naszymi realizacjami, a sam się przekonasz.

Potrzebujesz bramy z montażem w Inowrocławiu? Przedstawimy możeliwe bramy (kolorystykę, panele), automatykę oraz niezbędne akcesoria. Zadzwoń do naszego doradcy: 501 132 754.

Z naszej siedziby do Świecia mamy niecałe 45 kilometrów - przyjedziemy do Ciebie przedstawić ofertę, wykonać pomiary pod bramę i doprecyzować szczegóły.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754