Napędy do bram NiceBramy Nice to produkty z zakresu automatyki garażowej, które na polskim rynku pojawiają się od 18 lat. Jeden z liderów w dziedzinie produktów automatyki garażowej stworzył ofertę nowoczesną, elegancką, nietuzinkową, a jednocześnie na tyle uniwersalną, by wpasować się w gusta i oczekiwania różnych klientów. Na rynku można zatem znaleźć bramy garażowe segmentowe o rewolucyjnym designie. Do wyboru w trzech wariantach wzorniczych:

Wariant Classic z gładkimi powierzchniami oraz klasycznymi, wąskimi przetłoczeniami. Konstrukcja bezpieczna, elegancka, bardzo estetyczna, a zarazem ciekawa.

Modele Premium oferują także gładkie powierzchnie, jednakże przy pojedynczym przetłoczeniu poziomym, w środkowej części każdej sekcji.

Najbardziej efektowne rozwiązanie, to z kolei linia bez przetłoczeń – model Design.

Kolorystyka bram

Bogata paleta kolorystyczna, jak i oklein drewnopodobnych pozwala zaspokoić wymagania tych, dla których priorytetem jest połączenie estetyki, funkcjonalności, wysokiej jakości wykonania oraz tego czegoś, co sprawia, że ów brama staje się jednocześnie idealnym dopełnieniem wspaniałej architektury budynku. Ponadto w ofercie bramy segmentowe przemysłowe, które spełniają oczekiwania przedsiębiorców. Idealne dla inwestycji przemysłowych oraz przy prowadzeniu różnego rodzaju działalności gospodarczej. Do wyboru aż 9 standardowych kolorów, z możliwością lakierowania na dowolny kolor z dostępnej palety, w tym w kolorach fluorescencyjnych oraz perłowych.

Dodatki

Szeroka gama wymiarów, nadto możliwość instalacji dodatkowych akcesoriów. Dostępne w opcji bram ręcznych oraz automatycznych, a także w standardzie z zabezpieczeniem przed pęknięciem sprężyn i linek. Wysoka jakość standardów światowych, ciągłe ulepszanie i podnoszenie jakości tworzonych wyrobów to gwarancje, że bramy Nice sprawdzają się w dowolnym miejscu.

Są proste, komfortowe, bezpieczne, ale nie brak tu również rewolucyjnych projektów, które są w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Zadowalają, satysfakcjonują i wiernie trwają z użytkownikami przez długie lata.

Automatyka do bram

Producent Nice słynie z wysokiej jakości napędów do bram garażowych i przesuwnych. Produkty ich marki wyróżniają się nie tylko nowoczesnością i funkcjonalnością, ale przede wszystkim dostosowaniem do różnego rodzaju rozmiarów bram, ciężaru, szybkości otwierania czy nawet częstotliwości. Szeroka gama asortymentów jedynie udoskonala ich produkt, w efekcie czego napędy zapewniają komfort i bezpieczeństwo w ich użytkowaniu na najwyższym poziomie.

Nie czekaj! Masz pytania? Zadzwoń do nas!

501 132 754