KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe są bardzo bezpiecznym i wygodnym w użytkowaniu typem bram, zwłaszcza w sytuacji, gdy zostaną połączone z wysokiej klasy automatyką. To rozwiązanie, które nie zabiera cennej przestrzeni. Dzięki temu, że otwierają się one w górę zwiększamy światło wjazdu, a doskonałe uszczelki sprawiają, że ten typ bram jest niepodatny na zmienne warunki atmosferyczne. W przypadku montażu bezpośrednio w budynku powinniśmy wybrać wersję bramy ocieplanej.

Bramy garażowe oferowane przez Kastad-Bis to najwyższa klasa produktów, niezawodność, oraz konkurencyjne ceny. Posiadamy największy wybór tego rodzaju bram na terenie Bydgoszczy. Zajmujemy się nie tylko ich sprzedażą, ale również konserwacją, serwisem, oraz montażem. Nasz doskonale przygotowany i zgrany zespół fachowców szybko i bezproblemowo wykonuje wszystkie prace. Bramy segmentowe, to niezwykle zaawansowane rozwiązanie technologiczne, duża funkcjonalność, możliwość wybrania spośród wielu dostępnych obić, grubości, a nawet kolorów. Tak bogaty wybór sprawia, że bramy garażowe tego typu praktycznie każdy dopasuje do swoich indywidualnych wymagań podyktowanych często stylistyką domu. Wszystkie produkty oferowane przez nas to również wysoka jakość, uznani światowi producenci, oraz wieloletnie gwarancje na bramę i zamówioną do niej automatykę.

Cechy bram segmentowych

  • - szerokie światło wjazdu, brama otwiera się do pionowo do góry. Nie zajmują zbędnego miejsca.
  • - wysoka estetyka bram. Doskonale pasują do nowoczesnych budynków.
  • - odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i mechaniczne.
  • - możliwość malowania na dowolny kolor (paleta RAL).
  • - duży wybór wzorów, materiałów, oraz obić. Dzięki temu dopasujemy bramę dokładnie do naszego budynku.

Wszystkie oferowane przez nas bramy posiadają gwarancję producenta. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marek Tor, Bram-Tech, Beninca i również dla tych marek świadczymy usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Oferujemy wszelką pomoc i wskazówki techniczne przy doborze bramy garażowej. Zajmujemy się również późniejszą konserwacją i serwisem tego typu urządzeń.