KASTAD-BIS

Solidne bramy na lata

Bramy przemysłowe segmentowe

W obiektach przemysłowych liczy się zachowanie maksymalnej przestrzeni. Pomimo ich wielkości, zysk w postaci dodatkowych wolnych metrów, które nie zostają zagospodarowane przez zbędne mechanizmy jest bardzo ważny. Dlatego producenci rekomendują stosowanie bram przemysłowych segmentowych. Dzięki takiej konstrukcji nie ma potrzeby wygospodarowania wolnej przestrzeni przed obiektem przemysłowym bądź daną halą. Skrzydło bram segmentowych umieszczone na prowadnicach podnosi się pionowo do góry.

Wolne miejsce przed obiektem bądź halą zostaje zatem idealnie wykorzystane, ale w ważniejszych celach, aniżeli stawiając na inne rozwiązania wymagające dodatkowych centymetrów i metrów na zastosowanie danego systemu. Wysokiej jakości blacha ocynkowana gwarantuje trwałość na długie lata użytkowania. Mając na uwadze, iż bramy w halach przemysłowych oraz różnego typu obiektach muszą mierzyć się z maksymalnym natężeniem użytkowania, wprowadzono najnowsze technologie. Możliwość otwierania ręcznego oraz automatycznego.

Otwieranie bramy

Przy otwieraniu ręcznym pełna wygoda, funkcjonalność, odpowiednio cicha praca i łatwość w obsłudze. Przy napędzie automatycznym również zachowano jakość, funkcjonalność i nieskomplikowany system montażu. Do tego należyta ochrona przed działaniem warunków atmosferycznych, z którymi przez cały rok musi się mierzyć brama przemysłowa segmentowa.

Dodatkowe zabezpieczenie przed przytrzaśnięciem palców. Idealne dopasowanie, przyleganie oraz trwałe uszczelki w poszczególnych miejscach, całego wykonania bramy. Możliwość wyboru pośród kilku wzorów, które zadbają również o aspekt wizualny. Ochrona przed utratą ciepła z wewnątrz pomieszczenia, doskonała wentylacja, a przy wyborze bram z panelami przeszklonymi dodatkowe doświetlenie. W efekcie końcowym oszczędność energii elektrycznej, co przy kosztach związanych z użytkowaniem hali przemysłowej również na niemałe znaczenie. Gwarancja jakości wykonania, zastosowanych materiałów oraz zadowolenia z użytkowania. Bezawaryjnej pracy przez długi czas. Prostoty w montażu, a także w codziennej obsłudze. Niezależnie czy jest to brama z systemem otwierania automatycznego, czy też ręcznego.

Jakość i wykonanie bram

Detale, które sprawiają, że całość nie tylko wygląda na solidną, ale przede wszystkim taką jest. Do tego pod względem wizualnym niczym nie odstaje od najlepszych wykonań. Doskonała izolacja, szereg zabezpieczeń dla niezawodnej pracy każdego z elementów, które zagościły w kompletnym zestawie bramy przemysłowej segmentowej. Możliwość zastosowania dodatkowych zamków różnego rodzaju, także szyfrowanych. Detektor ruchu, fotokomórki wyprzedzające czy też czytniki kart magnetycznych.

Dostosowanie również pod tym względem do potrzeb właściciela danego obiektu, jak i charakteru samej hali przemysłowej lub innego rodzaju obiektu. Szeroki wybór pośród kolorów standardowych, ale także niestandardowych, by i pod tym względem zadowolić każdego użytkownika. Dopasować bramę nie tylko ze względu na rozmiar, ale i mając na uwadze zewnętrzny wygląd, który nierzadko odgrywa dużą rolę w odbiorze.